KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 6561117

nr 656 1117

Skulptur

Hund, höjd: 30

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 september 2010
kl 19:00:31

Friedensreich Hundertwasser